Utility rack nest
Waar laat je je conveggtor als je hem niet gebruikt? In het nieuwe Big Green Egg Nest Utility Rack natuurlijk!
Dit product is momenteel niet online verkrijgbaar in onze webshop. Laat hieronder je gegevens achter en we laten je weten hoe je er toch aan kunt komen! Direct weten? Bel of chat ons.
Gerelateerde producten
Elk verhaal heeft 2 kanten. Zo ook bij de Half Cast Iron Plancha.
Mooi en veelzijdig is een understatement voor het 2 piece multi-level rack met meerdere niveaus. Gebruik hem samen met de 1-delige conveggtorbasket als tussenlaag als je in twee zones wilt koken, een directe en een indirecte.
De Ash tool heeft eigenlijk een dubbele functie: je verwijdert eenvoudig de as in je Big Green Egg, maar je kunt er ook de houtskool goed mee verdelen voordat je de EGG aansteekt. Dit praktische hulpmiddel werkt heel goed samen met de Ash removal pan.
Of je ze nu onder een bermuda draagt of ze subtiel onder je chino laat piepen: met deze sokken eggs green-white maat 43-46 steel je zeker de show.
De Nest integrated handler M combineert twee geweldige producten tot één fantastische creatie. Een sterk, stabiel nest en een handig hulpmiddel om je EGG veilig te verplaatsen dankzij de grote, stevige zwenkwielen. Woonplaats + vervoer; en dat alles in een strak design.
De enige originele gepatenteerde WWOO Betonnen Buitenkeuken. Ontdek de details en configureer je WWOO online
Modulair en makkelijk zelf op te bouwen. Check deze gepatenteerde WWOO stalen buitenkeuken. Beschikbaar in verschillende kleuren.















